Реклама
Купить ссылку здесь за руб.
Поставить к себе на сайтПОИСК по САЙТУ

Дела сердечные → Характер турецького чоловіки

Добавил → admin | Дата публикации: 20-08-2012, 17:46 | Просмотров → 1062 | Комментариев → 0

Отже, характер чоловіки-турка можна назвати досить суперечливим. Адже Не дарма ця країна перебуває на перетині Сходу і Заходу, якраз між Європою і Азією. Турки дуже шанують свою країну і відгукуються про неї як великої держави, проте в той же час прекрасно розуміють, що серед найсильніших країн Туреччині немає. Вони дуже горді за себе і свій народ, як всі мусульмани, але страждають якимсь комплексом неповноцінності з-за те, що їм доводиться їхати в Європу на заробітки і підкорятися там чужим вказівкам. Тому в них завжди бореться дух протиріччя, з одного боку звеличуючи свій народ і країну, а з іншого – засуджуючи їх.


Поняття дружби у турків дуже суб'єктивне і перебуває під впливом емоцій. Однак свою думку він не стане міняти по кілька разів за день. Турок не буде приховувати, якщо він вважає людини своїм ворогом, а якщо визнає його своїм другом, можна не сумніватися в його чесності. Турки горді і ласі на лестощі, тому нерідко завести дружбу з ними намагаються люди лицемірні, користуючись нею у своїх цілях. Турецькі чоловіки не виносять критику, навіть якщо вона об'єктивна, сказана необережно, вона може зіпсувати дружбу. Також і в суперечці, відкидаючи всі аргументи і здоровий глузд, турок завжди буде дотримуватися своєї думки.


У турецького народу відмінне почуття гумору. Їх іскрометна сатира вважається однією з найкращих у всій Європі. Вони з легкістю жартують про себе і критикують свою країну, однак це дозволено тільки їм самим. Вони в жодному разі не зазнають критики і насмішок від іноземців.


Турки дуже прискіпливо ставляться до поняття довіри. Відчуваючи відсутність довіри до нього, турок дратується і злиться, може навіть відмовитися мати якісь спільні справи з вами. І навпаки, розуміючи, що ви довіряєте, він покладає на себе певні зобов'язання. Однак це не означає, що він беззастережно буде тримати своє слово. В ньому завжди присутній якийсь фаталізм, в його розумінні все залежить від волі Аллаха. Тому найчастіше у всіх його діях протягає неквапливість, недбалість і необов'язковість у виконанні будь-яких справ або доручень. Навіть обіцянку зробити завтра, зовсім не означає впевненість в цьому, а швидке тільки ймовірність. Так прийнято в Туреччині з давніх часів, тому злитися і ображатися за це не варто, а ваш гнів може досягти тільки презирства в очах турка.


Турецький народ дуже гостинний. Навіть не дуже добре знаючи іноземця, після декількох зустрічей вони можуть запросити його до себе в гості. Єдине, чого вони можуть побоюватися – це політичних неприємностей, тому, якщо вони впевнені, що цього вдасться уникнути, у іноземця є відмінний шанс відчути на собі всю силу турецького гостинності.


До жінок турецькі чоловіки ставляться як власники. Якщо вже вони завоювали серце дами, то вважають її повністю своїй. Вони дуже ревнивий і вкрай запальні, тому ні за що не дозволяють своїй жінці розмовляти з іншими чоловіками. Вважають себе лідерами у відносинах і люблять, щоб їм беззаперечно підкорятися. Багатьом жінкам цілком подобається бути відомими і всю відповідальність покладати на жіночі плечі.


Як правило, турецькі чоловіки не люблять розумних жінок. Вони вважають за краще, щоб жінка не мала особливим інтелектом або ж ретельно приховувала його в присутності чоловіка. Турки не з тих чоловіків, які оцінять в жінці цілеспрямованість і самостійність. Їм потрібна та, яка зможе спокійно займатися домашніми справами і створить нормальне сімейне життя. При цьому коло спілкування для дружини турецького чоловіка може складатися тільки з жінок. Спілкуватися вона може з ними тільки у світлий час доби і навіть тоді обов'язково повинна запитати дозволу чоловіка.

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.

Push 2 Check