Реклама
Купить ссылку здесь за руб.
Поставить к себе на сайтПОИСК по САЙТУ

Полезные советы → Весільні річниці по роках весіль

Добавил → admin | Дата публикации: 31-10-2012, 04:05 | Просмотров → 1542 | Комментариев → 0

Зелене весілля - 0 років

Перший день весілля і весь перший рік спільного життя після. Назва символізує юність, чистоту і свіжість ...

Ситцеве весілля 1 рік

Цей прекрасний свято відзначається через рік після зеленої весілля. Подружжя вже встигли скуштувати багато принади та деякі складнощі сімейного життя, але вони як і раніше вважаються молодятами.

Паперове весілля 2 роки

Паперове весілля символ неміцності сімейних відносин, не пройшли достатню загартування часом.

Шкіряне весілля 3 роки

Шкіряну весілля прийнято святкувати по закінченні трьох років спільного подружнього життя. Звичай святкувати цей ювілей і саме поняття шкіра зявилися досить давно.

Лляне весілля 4 роки

У народі четвертої річниці весілля дали назву лляне весілля. Таку назву було вибрано не випадково, адже льон не ситець, він набагато міцніше, а значить, і відносини подружжя стали більш міцними і надійними. Льон символ міцності і довговічності.

Деревяне весілля 5 років

До пяти років спільного життя подружжя вже встигли вибудувати свої відносини, облаштувати будинок, а можливо, і завести дитину. Якщо пара змогла перейти цей критичний рубіж, то можна сподіватися, що вона зустріне разом і всі наступні ювілеї.

Чавунне весілля 6 років

Чавунне весілля це памятний день для подружжя, які прожили разом шість років. Чавунне весілля перший метал в сімейних відносинах. Тендітний, не шляхетний, але метал.

Мідна (вовняне) весілля 7 років

Семирічний подружній ювілей називають мідною або вовняний весіллям. За сім років любов з всепожираючого полумя перетворилася на рівний вогонь, який став зігрівати не лише самих закоханих, але й зявилися на світ дітей.

Бляшане весілля 8 років

Коли подружжя проживуть разом вісім років, приходить час святкувати жерстяну весілля. Назва весілля як би говорить, що побут, зазнавав подружжя на міцність, став їхнім союзником, зблизивши загальними турботами про дім і сімю.

Фаянсове весілля 9 років

Щодо переважної більшості подій, звичайно ж, девять років, як мовиться, не термін. Але щодо спільного життя дата досить символічна. Символічна настільки, що її відзначають і називають в народі фаянсової весіллям.

Рожева (оловяна) весілля 10 років

Ось уже 10 років, як ви живете щасливо в шлюбі. Ця знаменна подія називається рожевої весіллям, інші джерела стверджують, що правильніше називати її оловяної. У відповідності з цим символами 10-річної річниці весілля є троянда і олово і, природно, все, що з ними повязано, все оловяні, рожеві речі, виготовлені з олова або пофарбовані в рожевий колір.

Сталеве весілля 11 років

Міцний союз двох людей. Проживши ці роки разом, ви вже навчилися не просто розуміти і цінувати один одного, ви довели, що цей шлюб став подібний стали, став міцним і пружним. Можна сказати, що ви, як і цей метал, пройшли певну загартування, вас вже не розлити водою, не налякати вогнем. Шлюб для кожного з вас тепер став опорою і надійним гаванню у бурхливому морі життя.

Нікелеве весілля 12,5 років

Через дванадцять з половиною років сімейна пара відзначає особливий ювілей нікелеву весілля. Нікелеве весілля попереджає молодих про те, щоб вони не забували підтримувати блискучу форму своїх відносин.

Мереживна весілля 13 років

13 років спільного життя - було дано назву мереживний, тобто міцно повязаної, сплетеної. Цим символічною назвою наші предки сподівалися вберегти свої родини від нечистої сили.

Агатове весілля 14 років

Здавалося б, прожито достатню кількість часу разом, всі один про одного відомо і зрозуміло. А ось і ні, саме в цей період відбувається подальше пізнавання партнерів. Подружжя дізнаються один про одного масу нового і несподіваного, те, що залишалося прихованим на другому, пятому, десятому році спільного життя.

Кришталева (скляне) весілля 15 років

Пятнадцятирічний ювілей спільного життя вже досить довго називають скляній весіллям. І лише зовсім недавно скляну весілля стали називати ще й кришталевою.

Фарфорова весілля 20 років

Двадцятиріччя спільного проживання називають фарфоровим ювілеєм, маючи на увазі, що прожити разом двадцять років велика заслуга, але шлюб і в цьому випадку є крихким, тому до нього, як і до фарфору, потрібно ставитися надзвичайно дбайливо.

Срібне весілля 25 років

Срібне весілля це рубіж, до якого доходять далеко не всі, ви ж зуміли зберегти все те тепло і ніжність, які і привели вас один до одного на самому початку. Любов допомогла вам пройти всі життєві випробування, навчитися розуміти один одного з півслова.

Перлова весілля 30 років

Як і перли, ваш союз також розвивався, брав свою форму, переживав труднощі, ставав міцніше, і ось настав день, коли ваш шлюб став дійсно досконалим.

Коралове весілля 35 років

Ви прожили разом вже 35 років, були за цей час і злети, і падіння, але ви зуміли зберегти свій шлюб. Тепер ваш союз тримається не тільки на романтику та закоханості він міцно скріплений взаємною повагою, турботою і вдячністю за проведені разом роки.
Не забувайте і про те, що корал уособлює міцність, яка, безсумнівно, характеризує ваш союз.

Рубінове весілля 40 років

рубінове весілля відзначають сорокаріччя спільного подружнього життя. Цей ювілей не так поширений, як срібна і золота весілля, але це не робить його менш цікавим і урочистим. Рубінове весілля свято справжньої любові, збереженою незважаючи на всі труднощі сімейного життя і повороти долі.

Сапфірове весілля 45 років

сапфірове весілля відзначають через сорок пять років подружнього життя. Прожити стільки років разом, не розгубивши любові і ніжності, річ дійсно дорогоцінна. Цим багато в чому і обумовлено назва цього ювілею.

Золоте весілля 50 років

На золоте весілля відзначають пятдесятиліття спільного подружнього життя. Взагалі, ювілей золотого весілля свято сімейне, гуртуючий всіх домочадців, що збирає всіх членів сімї навколо засновників, свято, що дозволяє відчути єдність рідних і близьких. Адже ніщо так не важливо для людини, як почуття сімейної підтримки, почуття причетності до чогось великого, що може захистити, укрити.

Смарагдове весілля 55 років

Смарагдове весілля святкується після пятдесяти пяти років спільного життя. Звичайно ж, це великий термін, і саме тому вона названа смарагдовою. Смарагд камінь рідкісний, дорогий і дуже красивий. Він символізує собою стосунки, які склалися між подружжям за довгі роки їхнього спільного життя.

Діамантовий-золоте весілля 60 років

Діамантовий-золоте весілля це ювілей подружжя, які прожили разом шістдесят років. Погодьтеся, святкування подібного ювілею явище вкрай рідкісне, оскільки не багатьом вдається дожити до такого похилого віку (ювілярам до цього часу вже приблизно 8090 років), та ще й у настільки тривалому шлюбі.

Діамантове весілля 75 років

Діамантове весілля це воістину самий рекордний термін подружнього життя, і відповідно символом цієї знаменної дати повинен бути найкрасивіший дорогоцінний камінь.
Але, крім того, що він цінний, дорогий і дуже красивий, неможливо не взяти до уваги фортеця і міцність цього каменю. Така і життя подружжя, які зуміли зберегти свої стосунки, незважаючи на всі проблеми і складності, зіткнення з якими неминуче в будь-якій сімї.

Червоне весілля 100 років

На сьогоднішній день 100 літній ювілей відзначався один раз. Цілий вік прожили разом подружжя Агаєв з Азербайджану. Вони ж і дали цю назву ювілею весілля. На момент 100-річного урочистості чоловіку Ніфтулла було 126 років, а дружині Балабеім 116 років.

***

Так як кожна з річниць має свою назву, відповідно до них рекомендується робити подружжю подарунки. Це дуже зручно, практично і одночасно дозволяє весело провести час, пожартувати над подружжям-ювілярами, піднести їм подарунки із значенням, щоб память про цю подію зберігалася довгий час.

Автор: Ю.С. Анохіна
Стаття взята з: http://3natok.ru

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем


Push 2 Check