Реклама
Купить ссылку здесь за руб.
Поставить к себе на сайтПОИСК по САЙТУ

Своими руками → Плетиво бісером для початківців

Добавил → admin | Дата публикации: 14-08-2012, 01:44 | Просмотров → 4286 | Комментариев → 0

Бісероплетіння для новачків.


Плетіння бісером саме по собі нескладний процес, але вимагає багато терпіння і посидючості від людини. Результатом кількох годин роботи можуть стати різні браслети, брелоки, сережки, кільця та інша біжутерія, яка стане не просто прикрасою, але і прекрасним подарунком для рідних і близьких.


Для новачків бісероплетіння здається складною головоломкою, але при першому ж знайомстві з цією діяльністю будь-який легко може виготовити свою першу вироби з бісеру. Почати займатися плетінням не складе ніяких труднощів: потрібно лише сходити в магазин для рукодільниць або в господарський, купити бісер і волосінь, купити журнал з бісероплетіння, або знайти схеми для новачків в інтернеті. В журналах зустрічаються прості схеми для початківців і самі складні схеми, які вимагають великих витрат часу і сил навіть для умільців в цій області.


Схеми для плетива бісером для початківців бувають різні, дуже багато схем для виготовлення квітів з бісеру, різних кольє, підвісок і навіть невеликих сумочок. На малюнках все докладно викладається, нумерується кожен крок, описуються дії, які необхідно виконати. Пізніше, коли ви навчитеся плести прості схеми, можна братися за більш складні, або навіть створювати свої: наприклад, на кольє прикріпити квіти і т. п.


Схем дуже багато: це і браслети з намистин і бісеру, кольє, сережки і безліч різних кілець. Докладно ознайомитися з ними можна купивши журнал або пошукати в Інтернеті.


Існують різні техніки плетіння бісером. Плетиво бісером для початківців повинно починатися з освоєння найпростіший з них. Найпростішою технікою плетіння, безперечно, є - вузлова. Таким методом зазвичай плетуть намиста. Між кожною бусиною на нитці в'яжеться вузлик, що не тільки забезпечує гнучкість виробу, але і не дає бусинкам ударятися один про одного. Дуже красиві намиста виходять з перлів.


Бисероткачество.


Більш складним процесом є ткацтво бісером. Таким методом виготовляються не тільки кольє і кільця, але і навіть картини і одяг. Природно, для ткацтва потрібен спеціальний верстат, з яким справа стає простіше, більше того: без нього ткати бісером практично неможливо. При виготовленні тканого вироби слід пускати в справу тільки намистини однакового розміру, адже інакше виріб втратить рівність і буде виглядати неакуратно. Нитки основи для плетіння можна обрізати і закріпити, а можна використовувати як бахроми по краях вироби.


Мозаїчна техніка не так складна, однак вимагає догляду, адже нитка там варто пропускати особливим способом, пропускаючи деякі бісерини, щоб у результаті вийшло щільне розташування бісерин в заданому порядку. Мозаїчні схеми бувають з парних і непарних кількістю бісерин. Нумерація бісерин у ряді йде як би по діагоналі.


Полотно, схоже на плетене мозаїчної технікою, можна легко отримати, використовуючи техніку цегельного стібка. На відміну від мозаїчного плетіння, нитка скріплюється з попереднім поруч не через намистини, а через нитка попереднього ряду, на схемі це дійсно дуже схоже на цегельну стінку. Цегляний стібок застосовується там, де мозаїчна техніка не прийнятна для нього також потрібен базовий ряд, виконаний в будь-який з технік.


Техніка плетіння бісером « Ндебеле», можливо, теж зацікавить новачків. Вона прийшла до нас з Африки, але на вигляд дуже схожа на просту « ялинку». В цілому виріб виходить дуже красивим, особливо якщо поєднувати бісер різного кольору. В полотні потрібно використовувати кількість бісерин кратне 2 або 4. Розташування намистин тут пряма, так що можна використовувати малюнки та візерунки, які застосовуються для тканих полотен з бісеру.


Рада для початківців - бісером можна і вишивати.


Крім різних виробів з бісеру можна зробити і вишивка бісером, адже його легко включити в будь-який шов. Найчастіше застосовуються такі шви, як вприкреп і арочний. Намисто можна закріпити простий петлею, а можна використовувати як закріплювального предмета більш дрібний бісер. Таким чином можна приховати саму нитка, і бусина буде закріплена на тканині все в одному місці, а не з двох країв, як при використанні простий петлі. З намистин можна вишити рельєфний малюнок, або нашити їх в хаотичному порядку, при цьому використовуючи різні кольори та розміри, ефектний вигляд гарантовано. Вишивка бісером дає великий простір для вашої фантазії, тут головне не боятися експериментувати і пробувати різні методи і схеми.


Знайшовши непогані навички в рукоділля, можна використовувати звичайне хобі і в комерційних цілях. Наприклад, на різних ярмарках незвичайні вироби з бісеру можуть залучити чималу увагу покупців, яким цікаві всі ефектні речі. Крім таких місць, можна спробувати виставити на продаж через інтернет-сервіси, на зразок аукціонів або простих дощок оголошень. Грамотне опис предмета і його фотографії значно підвищать інтерес до нього з боку покупця.


Ще одне застосування для речей з бісеру, зроблені своїми руками, - це участь в різних конкурсах, які регулярно проводяться в рамках різних акцій. Рукоділля зараз переживає момент небувалого інтересу, тому свої сили можна спробувати не тільки в бісероплетіння, але і в інших хобі, благо їх премногое кількість, залишається тільки вибрати відповідний вам.

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем


Push 2 Check