Реклама
Купить ссылку здесь за руб.
Поставить к себе на сайт
Популярные заметкиПОИСК по САЙТУ

Уют → Як урізноманітнити вечір з друзями

Добавил → admin | Дата публикации: 18-07-2012, 11:58 | Просмотров → 420 | Комментариев → 0

Варіант перший: сантиментальный


Отже, як урізноманітнити вечір з друзями і придумати « нові ідеї для старих друзів?». Для цього достатньо лише запросити своїх друзів на вечір, присвячений фотографії. Попроси їх прихопити з собою на вечір фотоальбоми ваших давнішніх зборів. Ти здивуєшся, наскільки рідко люди дивляться свої старі фотографії, особливо сьогодні, коли цифровий формат і Інтернет практично витіснили з життя звичайні фотознімки. А між іншим, кожен з вас у себе вдома зберігає невеликий, але цінний фрагмент загальної історії. Переглядаючи старі фотографії, ви знову зможете пережити кращі миті вашого дружби. Це допоможе скрасити і урізноманітнити ваші посиденьки.


Варіант другий: азартний


Урізноманітнити посиденьки також можна за допомогою веселих ігор. Наприклад, зібравшись з друзями, запропонуй пограти в такі ігри, як « Крокодил» або « Мафія». Повір, ти неповторно і барвисто проведеш вечір і зможеш набагато ближче дізнатися своїх друзів. Ще один варіант веселого проведення часу – спільні малюнки або караоке.


Варіант третій: тематичний


Хочеш зробити внесок у вечір, проведений з друзями? Влаштуй для них і для себе тематичну вечірку. І зроби це прямо у себе на квартирі. Для цього тобі потрібно підготувати свої апартаменти, прикрасивши їх за допомогою саморобних гірлянд. Зроблених з звичайного паперу або підручних матеріалів. Можеш долучити до справи друзів і з їх допомогою приготувати тематичні закуски, які неодмінно сподобаються всім за смаком.


Варіант четвертий: творчий


Чому б тобі з друзями не влаштувати вечір фотографії. Для цього необхідно переодягатися і фотографувати один одного у різних образах. Скажи друзям, щоб кожен з собою прихопив якісь оригінальні вбрання та аксесуари. Потім ваша загальна завдання – придумати різноманітні ситуації і сценки, обіграти їх у реальності і зробити веселі фотознімки. Такий вечір явно буде пам'ятатися довгий час, адже від нього залишаться речові докази у вигляді фотографій.


Варіант п'ятий: активний


Ще один спосіб непогано провести вечір – піти на прогулянку в міський парк. Тут можна чудово провести час, гуляючи серед дітлахів, веселитися і пустувати. Покатайся з друзями на атракціонах, подаруйте один одному повітряні кульки, поїжте всі разом морозива. Ось тобі ні з чим незрівнянне задоволення від проведеного з близькими друзями часу.


Варіант шостий: кіношний


Для втілення його в життя зовсім не обов'язково всією компанією йти в кінотеатр, досить завантажити якусь нову комедію, приготувати багато смачної їжі і всієї юрбою відправитися в веселий світ киноприключений. Завершивши перегляд, ви можете активно обговорити фільм і поділитися один з одним своїми враженнями. Спосіб, звичайно, банальне, але дуже ефективний, адже нудьгувати ні тобі, ні твоїм друзям явно не доведеться.


Варіант сьомий: ностальгічний


Цей варіант дуже хороший, якщо ти зберегла теплі стосунки зі своїми однокласниками. Ти напевно пам'ятаєш шкільні дискотеки? Чому б тобі це не повторити і не влаштувати таку дискотеку у себе вдома. Відправся заздалегідь в магазин і прикупи цілу дюжину ретродисков з музикою подібних років. Або просто підібрати таку музику в Інтернеті і завантажити її. Повір, що як для тебе, так і для твоїх друзів, навіть здавалося б, найбезглуздіші і попсові пісеньки зможуть знайти сенс і глибину, особливо якщо за ними стоять дорогоцінні спогади. До речі, а чому б тобі для більшого занурення в минуле, не домовитися з адміністрацією школи, в якій ви вчилися і не зняти на вечір актовий зал? Такий вечір вже точно не буде рутинним і запам'ятається для тебе і твоїх друзів, як дуже веселе і яскраве подія!

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем


Push 2 Check