Реклама
Купить ссылку здесь за руб.
Поставить к себе на сайт
Популярные заметкиПОИСК по САЙТУ

Здоровье → Ефективні вправи для контуру обличчя

Добавил → admin | Дата публикации: 30-08-2013, 00:19 | Просмотров → 256 | Комментариев → 0

Мімічні ж відповідають за вираження емоцій і задіяні не так активно, від чого з віком втрачають еластичність. Тому «безробітні» мязи корисно тренувати. Вправи для обличчя покращують мікроциркуляцію крові, що підсилює приплив до тканин поживних речовин і відтік відпрацьованих, а це допомагає впоратися з набряками і тьмяним кольором шкіри. Така гімнастика здатна наситити тканини киснем, так що засоби по догляду за шкірою після неї подіють набагато ефективніше. Перший авторський комплекс вправ для особи розробила ще у 30-ті роки англійська балерина. У 1978 році її тезка Єва Фрейзер (Eva Fraser), уражена гладкістю і пружністю шкіри 76-річної балерини, стала брати у неї уроки, освоїла методику і доповнила її новими вправами. Основа методики - вправи для мязів навколо очей, мязів щелепи і підборіддя, щік, комплекс для розгладження носогубних складок і зморшок між бровами. Весь щоденний комплекс займає 10-15 хвилин: вправ не так багато, але вони не терплять поспіху! Як і у великому фітнесі, необхідна розминка, щоб розігріти мязи і зробити їх більш податливими і пластичними. Ефективні вправи для контуру обличчя допоможуть вам залишатися в тонусі сегда.

 

Вправа для очей від Єви Фрейзер

 

Прийміть зручну позу - стоячи або сидячи. Опустіть і розслабте плечі, злегка прочиніть губи, щоб не затискати щелепи. Голову тримайте прямо, дивіться вперед. Зберігаючи нерухомість, підніміть очі якомога вище і долічіть до пяти. Потім швидко опустіть очі і також долічіть до пяти. Повторіть вправу три рази.

 

Ефект на обличчя

 

Одну з найбільш ефективних і при цьому простих методик запропонувала американський косметолог Керол Медж (Carole Maggio), вона назвала її facercise, зєднавши слова face - обличчя - і exercise - вправа. Комплекс складається з 14 вправ, а його виконання займає близько 11 хвилин. Початкове положення: сидячи з прямою спиною трохи підняти ноги, щоб напружилися мязи передньої поверхні стегон, стиснути сідниці і втягнути живіт. А потім переходити до вправ. Особливу увагу Медж приділяє мязам, які підтримують форму рота.

 

Вправа для губ від Керол Медж

 

Стисніть губи, але не підтискайте їх. Вид повинен бути приблизно такий, як ніби ви говорите собі: «Я готова на це». Напружте куточки рота, ніби ними два шматочки лимона. Не змикає зуби і не забувайте стежити за диханням, воно повинне бути рівним. Злегка притисніть подушечки вказівних пальців до куточків рота. Легкими і швидкими пульсуючими рухами трохи натискайте на шкіру. Продовжуйте вправу, поки не відчуєте невелике печіння в куточках рота. Потім стисніть щільно губи і сильно дуньте, щоб губи завібрував.

 

Почати з дихання

 

Трохи іншу техніку створив німецький пластичний хірург Рейнхольд Бенц (Reinhold Benz) і назвав її «фейс-білдінг». Він робить акцент на поєднанні динамічних і статичних вправ (як у бодібілдингу): одні працюють за рахунок кількості повторів, інші - за рахунок тривалості навантаження. Бенц пропонує починати гімнастику з дихальних вправ і далі стежити за тим, щоб дихання було повільним і глибоким. Це збагачує тканини киснем, покращує кровообіг і обмінні процеси.

 

Вправа для мязів шиї від Рейнхольда Бенца

 

Зробіть видих ротом, потім енергійно, з шумом вдихніть носом, знову видихніть через рот і повторіть галасливий вдих носом. Вправу потрібно виконувати на вдиху, а ще краще - із затримкою дихання. Отже, вдихніть і повільно закиньте голову так, щоб відчути напругу під підборіддям. Повільно поверніть голову вправо і подивіться через плече вгору. Злегка відкрийте рот і висуньте вперед нижню щелепу. Повільно поверніться на видиху у вихідне положення. Зробіть по три повтору в кожну сторону. Навіть найменша з наших мязів - частина єдиного гармонійного цілого, яким є людина. На цьому заснований, мабуть, найефективніший, але найскладніший з усіх перерахованих методів - «фейсформінг». Його розробила Беніта Кантіені (Benita Cantieni). Вона вважає, що «роботу над особою» починати необхідно з виправлення постави, а потім освоїти ази медитації: навчитися правильно, усвідомлено дихати і зосереджувати увагу на певній частині тіла. Вправи для постави, які пропонує Кантіені, відновлюють кровообіг і розслаблюють мязи шиї. «Порушення постави призводять до спазмів судин і мязів шийного відділу хребта, порушень венозного і лімфатичного відтоку. Це погіршує обмінні процеси в шкірі ». Крім того, вважає автор методики, потрібно тренувати мязи ... навколо вух. Навколо вушної раковини в маленьких западинки розташовані енергетично активні точки. Легкими натисканнями можна їх активувати. Кантіені пропонує в перші три тижні проводити таку стимуляцію щодня, щонайменше протягом двох хвилин.

 

Правильна постава від Беніти Кантіені

 

Сядьте на підлогу схрестивши ноги, можна підкласти під себе подушку. Постарайтеся сидіти точно на сідничних кістках. Потягніть вгору хребет, представляючи його як нитку перлів: від куприка через крижі, хребці, верх спини, шию. Уявіть, що ви прикріплені цією ниткою до неба. Вільно відведіть плечі трохи назад і донизу і розслабтеся. Подолайте першу реакцію не слово «розслабитися» - спонукання обмякнути і сповзти вниз: поновлююча розслабленість - це пряма, розправлення спина. Не поспішайте, прислухайтеся до відчуття витягнутості - внутрішньо немов домовляйтеся з силою тяжіння, щоб вона не тиснула на вас. Якщо тримати потилицю прямо, розслаблено і вільно, ви відчуєте, як голова немов стає легше. Уявіть, що вона парить ніби мяч на струмені фонтану - майже невагомо і мяко. Відчувається, як хребет, і потилиця стає легким, як розправляється грудна клітка, а плечі вільно опускаються. Все більше і більше розслабляються мязи обличчя, нижньої щелепи. Злегка відвисає підборіддя, розслабляються куточки рота. Ніде аж до самого лоба не залишається ніякої напруги ... Така щоденна практика поступово вирівняє поставу, поліпшить самопочуття, настрій і навіть колір обличчя.

Стаття взята з: http://www.allwomens.ru

P.S. Якщо стаття була Вам корисна, поділіться будь ласка їй в соціальних мережах, понатискайте на кнопочки нижче.Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем


Push 2 Check